Ubezpieczenia, odszkodowania

Tanie ubezpieczenie OC i AC dla każdego?

Symulacja składek ubezpieczeniowych dla posiadacza pojazdu w naszej ubezpieczalni jest bezpłatna. Nie ważne czy mieszkasz w lublinie czy dalej - oferta będzie najlepsza!

Trzeba podać tylko kilka danych do wyliczeń. Miejscowość , pojazd prywatny lub użytkowany w działalności to ważne kryteria do takich symulacji. Zazwyczaj auto zarejestrowane poza dużymi miastami mają niższe składki. Przykładem może być osoba mająca auto o pojemności powyżej trzech litrów i mieszkająca w dużym mieście oraz inna mieszkająca poza. Różnica w ubezpieczeniu może wynieść nawet ponad 500 zł.


 Kto ma taniej?

Czas ubezpieczenia, czyli długość trwania ubezpieczeni dla ubezpieczalni też ma znaczenie. Bardzo ważna jest bezszkodowa jazda naszym samochodem. Dlatego czasem warto przy małej szkodzie samemu zapłacić pokrzywdzonemu w stłuczce parkingowej. Przykładem jest przerysowanie lusterka w tanim aucie. Koszt polerowania może wynieść około 30 złotych a strata nawet 10 procent naszych zniżek nawet 1000 złotych. Każdy musi policzyć sam co jest opłacalne. Pamiętajmy też, że jesteśmy chronieni ubezpieczeniem OC od wszelkich szkód z naszej winy w zakresie jego funkcjonowania.


Najtańsze OC i AC spośród 21 firm ubezpieczeniowych?

Posiadamy ofertę na ubezpieczenie każdego pojazdu od motorowerów po przyczepki do aut specjalistycznych. Można u nas zawrzeć tylko ubezpieczenie OC jak również pełne pakiety. Wyceniając ubezpieczenie polecamy nawet OC i AC z innych firm. Po to aby klient miał dobre i tańsze ubezpieczenie.


Ubezpieczenie OC już od 79zł rocznie?

Specjaliści