Pogotowie Powypadkowe

Pogotowie Powypadkowe

O firmie

Zajmujemy się profesjonalnie obsługa każdej szkody. U nas otrzymasz pomoc i bezpłatny samochód zastępczy.
Gdy masz wypadek  zadzwoń do nas!  Od początku zajmiemy się szkodą od samego zdarzenia do samego końca.

W naszej ofercie znajdziesz:

holowanie, transport
zabezpieczenie auta po kolizji na parkingu strzeżonym
zgłoszenie szkody
pełną obsługę szkody czyli między innymi: odwołania, ponaglenia, kontakt z TU, nadzór nad oględzinami, kosztorysy w systemie wyceny wartości pojazdów
bezpłatny samochód zastępczy
porady prawne
dochodzenie roszczeń
uzyskiwanie dopłat do zaniżonych odszkodowań
naprawy w systemie gotówkowym i bezgotówkowym
odszkodowania osobowe

Miałeś szkodę komunikacyjną a firma ubezpieczeniowa chce wypłacić grosze!?!
Odszkodowanie przysługuje każdemu poszkodowanemu, który nie był sprawcą wypadku. Każdy uczestnik zdarzenia, który nie przyczynił się całkowicie do niego może złożyć swoje roszczenie do ubezpieczyciela u którego sprawca wykupił polisę OC a odszkodowanie nie może ubiegać się sprawca wypadku.

Każda osoba poszkodowana w zdarzeniu drogowym może dochodzić swoich roszczeń z polisy OC sprawcy wypadku. Pierwsza informacja o szkodzie często przekazywana z zaniżonym mocno kosztorysem.

Dochodzenie roszczeń odszkodowawczych nie jest jednak proste. Wieloletnie doświadczenie pokazuje, że firmy ubezpieczeniowe potrafią rażąco zaniżyć wysokość odszkodowania z OC sprawcy. Bez odpowiedniej wiedzy prawnej i zdolności negocjacyjnych wywalczenie godnego odszkodowania może być trudne.

My zapewniamy fachową ocenę rozmiaru szkody, skompletowanie niezbędnej dokumentacji do wypłaty odszkodowania z OC sprawcy.

Jesteśmy  kancelarią odszkodowawczą, która z wszystkim Klientami rozliczamy  po uzyskaniu odszkodowania. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Szczycimy się 99% skutecznością w uzyskiwaniu wysokich odszkodowań!

Dochodzenie roszczeń odszkodowawczych nie jest zadaniem prostym. Odpowiednie umotywowanie wnioskowanej kwoty odszkodowania z oc sprawcy wymaga odpowiedniej wiedzy prawnej, a także umiejętności negocjacyjnych. Firmy ubezpieczeniowe drastycznie zaniżają odszkodowania. Z udziałem naszych pracowników wywalczysz odszkodowanie nawet kilkaset procent wyższe!  Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, rozliczamy się jedynie za efekt! Prowizję ustalamy przed przyjęciem sprawy i jest ona pobierana dopiero po skutecznym uzyskaniu odszkodowania!
O jakie odszkodowanie z oc sprawcy możesz się ubiegać?

odszkodowanie za szkodę rzeczową na ruchomościach
odszkodowanie za szkodę powstałą na osobie i z tytułu utraconego dochodu
odszkodowanie za krzywdy psychiczne i fizyczne i inne


Otrzymałeś rażąco niską wycenę szkody?


Pomagamy każdemu kto nie zgadzają się z kwotą odszkodowania AC zaproponowaną przez ubezpieczyciela. Współpracujemy z  rzeczoznawcami, których opinia ma kluczowy wpływ przy odwołaniu od negatywnych decyzji. Mamy szerokie doświadczenie w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych.

Wsparcie doświadczonej firmy to gwarancja uzyskania najwyższego odszkodowania z AC.
Niepełna lub zawierająca braki dokumentacja to główna przyczyna długiego czasu rozpatrywania sprawy przez ubezpieczyciela. Brak zawarcia odpowiednich zapisów w ocenie technicznej pojazdu mogą skutkować rażąco niskim odszkodowaniem. Nie warto narażać się na przeciągające się postępowanie. Fachowa i kompleksowa obsługa  zapewni Ci szybkie pojawienie się pieniędzy na koncie.
Nasza kancelaria szczyci się wysoką skutecznością w dochodzeniu odszkodowań.
Jesteśmy bardzo skuteczni, dlatego rozliczamy się za efekt wcześniej ustaloną prowizją. Wystarczy wysyłać nam dokumenty drogą elektroniczną lub zadzwonić, a nasi pracownicy przygotują propozycję rozwiązania sprawy. Nie warto godzić się na niskie odszkodowanie  razem możemy wynegocjować lepsze warunki odszkodowania.

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 8:00-16:00
Sobota: 10:00-14:00
Niedziela: Nieczynne

Dane kontaktowe

  • Adres: ul. Nałęczowska 163 , Lublin, Lubelskie
  • Telefon: 517 787 300