Super dom na kółkach, większy niż niejedna kawalerka

Wakacje w pełni, a jeżeli ktoś, myśląc o kamperze, widzi obrazek niżej, musi mocno przeformułować swoją wizję objazdowego życia. Firma Vario wzniosła je bowiem na nowy, nawiasem mówiąc niedostępny dla wielu, poziom.

Zwykły kamper
Zwykły kamper

W zasadzie wszystkie kampery Vario to mini apartamenty na kółkach. Apartamenty niekoniecznie z powierzchni, choć i ta, jak na auto, jest większa niż wiele polskich kawalerek, ale na pewno z wnętrza. Vario bowiem swoim przepychem bije na głowę zwykłe mieszkania. Wszystko w wyposażeniu oczywiście jest opcjonalne i może być dopasowane do nabywcy.

Vario Alkoven 1200 jest oparte o ciężarówkę Mercedes Arctos 2524

Posiada pneumatyczne zawieszenie, silnik o mocy 530 KM o pojemności ponad 10 l, system osi 6×2, szoferkę Giga Space. Wymiary pojazdu to blisko 4 m wysokości i 12 m długości, a jego dopuszczalna masa całkowita wynosi 26 ton.

W modelu są trzy wysuwane panele, które w czasie postoju zwiększają powierzchnię użytkową wnętrza, biksenonowe reflektory, asystent awaryjnego hamowania.

Z dodatkowych udogodnień auto posiada ogrzewanie podłogowe i … garaż dla samochodu osobowego : ) Ponadto jest w nim miejsce na 500-litrowy zapas wody pitnej.

Jeżeli interesuje Cię tematyka lublin ciężarowe serwis, to koniecznie zajrzyj na naszą stronę Samochody ciężarowe Lublin serwis, naprawa, części, porady.

Dodaj komentarz