Vario Alkove 1200

Super dom na kółkach, większy niż niejedna kawalerka

Wakacje w pełni, a jeżeli ktoś, myśląc o kamperze, widzi obrazek niżej, musi mocno przeformułować swoją wizję objazdowego życia. Firma Vario wzniosła je bowiem na nowy, nawiasem mówiąc niedostępny dla wielu, poziom.

Zwykły kamper
Zwykły kamper

W zasadzie wszystkie kampery Vario to mini apartamenty na kółkach. Apartamenty niekoniecznie z powierzchni, choć i ta, jak na auto, jest większa niż wiele polskich kawalerek, ale na pewno z wnętrza. Vario bowiem swoim przepychem bije na głowę zwykłe mieszkania. Wszystko w wyposażeniu oczywiście jest opcjonalne i może być dopasowane do nabywcy.

Vario Alkoven 1200 jest oparte o ciężarówkę Mercedes Arctos 2524

Posiada pneumatyczne zawieszenie, silnik o mocy 530 KM o pojemności ponad 10 l, system osi 6×2, szoferkę Giga Space. Wymiary pojazdu to blisko 4 m wysokości i 12 m długości, a jego dopuszczalna masa całkowita wynosi 26 ton.

W modelu są trzy wysuwane panele, które w czasie postoju zwiększają powierzchnię użytkową wnętrza, biksenonowe reflektory, asystent awaryjnego hamowania.

Z dodatkowych udogodnień auto posiada ogrzewanie podłogowe i … garaż dla samochodu osobowego : ) Ponadto jest w nim miejsce na 500-litrowy zapas wody pitnej.

Jeżeli interesuje Cię tematyka lublin ciężarowe serwis, to koniecznie zajrzyj na naszą stronę Samochody ciężarowe Lublin serwis, naprawa, części, porady.

Podziel się postem

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on linkedin
Share on print
Share on email

KOMENTARZE

Uwaga! Obraźliwe komentarze będą publikowane z metadanymi!

Dodaj komentarz