Zadbane auto rodzinne z niskim przebiegiem

Opis

Witam.
Sprzedam C4 Picasso 1.8 benzyna, 2007r. Cena do negocjacji. Zależy mi na czasie.
Auto kupione w 2016 r w komisie w Polsce, do którego zostało sprowadzone z Niemiec z przebiegiem 114tys km udokumentowanym książką serwisową i fakturami.
Niemiecki właściciel w latach 2015 i 2016 wymienił układ zapłonowy wraz ze świecami oraz kompletny rozrząd z pompą wody (przy 100.720km przebiegu).
Po zakupie auto użytkowane głównie w mieście na krótkich trasach, bez żadnych napraw (poza wymianą oleju i filtrów). W tym roku wykonano test szczelności klimatyzacji z niewielkim dobiciem czynnika, wymieniono tylne klocki hamulcowe, sprawdzono zbieżność (bez korekt i poprawek), wymieniono łącznik drążka stabilizatora, olej, wycieraczki (na Clearview firmy Bosch), komplet sprzęgła z łożyskiem, wszystkie filtry i akumulator (krótkie trasy dobiły "stary"). Oczywiście na wszystko mam faktury.
W tym roku przed wakacjami zakupiony został komplet letnich opon firmy Kleber. Opony założone są na fabryczne felgi 17" (widoczne na zdjęciach). Auto ma także komplet czteroletnich opon zimowych Snoways na 15"" alufelgach.
Samochód ubezpieczony (polisa zakupiona we wrześniu) i po badaniu technicznym (także we wrześniu).
Auto jak na 11-stolatka jest w stanie bardzo dobrym. Użytkowane przez trzyosobową rodzinę z małym dzieckiem, więc nie jest "gonione". Oczywiście ma drobne ryski czy przetarcia. Uprzedzając dociekliwych - na lewych przednich drzwiach jest także niewielkie wgniecenie - efekt parkowania pod blokiem - ktoś uderzył mi w drzwi swoimi drzwiami i odbił się lekko kant (na zdjęciach jest widoczne).
Gorąco polecam zakup.

Inne ogłoszenia użytkownika

Podobne ogłoszenia