Opel Corsa 1.2_Sport_Remus_Wyjatkowa Zadbana

Opis

Witam,
do sprzedania dziś wyjątkowa i prześliczna CORSA o sportowym charakterze z starym sprawdzonym silnikiem 1.2 co gwarantuje trwałość i ekonomie.. Silnik na łańcuszku który został dodatkowo wymieniony po sprowadzeniu go z za granicy wraz z pompą wody wszystkimi olejami i filtrami koszt 1200zł

Samochód o sportowym charakterze atrakcyjnie wyglądający, przyciemniane boczne szyby, sportowy wydech, lampy tylne inne niż standardowe podkreślają smak samochodu i samochód stoi na przepięknych ALUFELGACH z nowymi oponami.

Technicznie samochód bez zarzutu..

- Silnik skrzynia sprzęgło wszystko ok

- Zawieszenie klocki również w porządku

- Piękny nie zniszczony środek

- Samochód w 100% bezwypadkowy na to również gwarancja techniczna..

- Samochód stoi na praktycznie nowych oponach z 2016r

Samochód zarejestrowany i ubezpieczony..

W ofercie inne samochody na mojej stronie.

Inne pytania na telefon.. 608 - wyświetl numer - 4

Samochód jest prześliczny i bardzo zadbany, Samochody przez nas sprzedawane posiadają gwarancję techniczną w celu sprawdzenia swojego samochodu w codziennej jeździe i u swojego mechanika. Jeśli chcesz kupić przyzwoity samochód zapraszamy..

Moja oferta jest zakupem wolnym od wad prawnych, Samochody sprzedawane przeze mnie posiadają certyfikat legalnego wywozu pojazdu w celu rejestracji do krajów Unii Europejskiej.

Samochód do oglądnięcia w Ispina 31 koło NOWYM BRZESKU jest to niedaleko (BOCHNI 18 km) (NIEPOŁOMIC 15 km) i (PROSZOWIC 8 km) lub (KRAKOWA 25 km ) Jeśli masz ciekawy samochód zapytaj o możliwość pozostawienia go w rozliczeniu..
Wyposażenie dodatkowe
centralny zamekelektryczne szybywspomaganie kierownicyABSpoduszka powietrznaszyberdachaluminiowe felgiwelurowa tapicerkaimmobilizerlakier metallic

Inne ogłoszenia użytkownika

Podobne ogłoszenia