Zabudowa busów Auto Tap Lublin

Opis

Auto TAP zabudowa busów


Każde auto używane do pracy narażone jest na zniszczenie. Szczególnie dotyczy to aut dostawczych ponieważ przewozimy nim towary i sprzęty

Zawsze istnieje ryzyko obicia, zarysowania, uszkodzeń czy zabrudzeń samego samochodu jak i przewożonego ładunku. Najczęściej zdarza się to podczas załadunku lub rozładunku.

Zabudowa przestrzeni ładunkowej sprawia iż pracuje się zdecydowanie sprawniej, efektowniej i szybciej jeśli mamy łatwy dostęp do sprzętu. Utrzymanie ładu i porządku nie jest wcale takie trudne. Wystarczą odpowiednio zamontowane zabezpieczenia, półeczki, szafeczki itp. zwiększa się wtedy przestrzeń ładunkowa, a i samochód nie jest narażony na uszkodzenia.

Warto o tym pomyśleć od razu po zakupie samochodu

Pamiętajmy że samochód stanowi narzędzie pracy o które trzeba odpowiednio dbać. Samochód dostawczy to inwestycja.

Nasza firma oferuje usługi między innymi zabezpieczenia przestrzeni ładunkowej budów. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie dostosowując odpowiednio projekt do potrzeb klienta. Doświadczenie zdobyte przez lata pozwala nam na szybkie działanie i realizację nawet najbardziej nietypowych rozwiązań.

Przestrzeń ładunkowa to również podłoga nie zapominajmy. W naszej ofercie znajduje się wodoodporna i antypoślizgowa podłoga. Doskonale sprawdza się pod kątem bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia pracowników jak i podnosi komfort pracy. Użycie listew mocujących doskonale zabezpiecza ładunek.

Zabudowa busów z oświetleniem itp

Używamy materiałów wysokiej jakości, aby zabezpieczenie przestrzeni ładunkowej przetrwało długie lata i aby odpowiednio spełniało swoją rolę. Dwustronnie laminowana sklejka (grubość do wyboru), wodoodporna sklejka używana jest o zabudowy nadkoli. Ponadto zabudowa oferuje tapicerowanie nadkoli i innych elementów. Sufit również zostaje zabezpieczony. Wnętrze przestrzeni ładunkowej zyskuje tez oświetlenie led, które z pewnością ułatwi prace.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty. Pamiętajmy że o każdy sprzęt trzeba dbać. Na pewno właściwie wykonana zabudowa podniesienie efektywności pracy a tym samym pozwoli na szybszą jej realizację. Zaoszczędzony czas pozwoli na wykonie kolejnych zleceń i zarobienie dodatkowych środków pieniężnych.

Zatem nie zwlekaj zadzwoń i umów się na zabudowę przestrzeni ładunkowej busa, tel. +48 509 047 991

Cena zależy do wielkości zabudowy, projektu itp. 

Inne ogłoszenia użytkownika

Podobne ogłoszenia