Dressing do opon

Opis

Chcesz odświeżyć swoje auto?

Zobacz ofertę naszej hurtowni do wyboru mamy dużo różnych preparatów. Obecnie bardzo atrakcyjnej cenie mamy wszystkie preparaty firmy Moje Auto Detailer.

Dressing do opon to produkt przeznaczony do konserwacji i nabłyszczania opon.  Łatwa, wygodna i innowacyjna  formuła sprawia iż każdy bez problemu poradzi sobie z nałożeniem preparatu. Wchłania się on szybko w oponę, a efekt pozostaje na długo. Opona zyskuje głębie koloru i jest chroniona przed szkodliwymi promieniami UV, guma na oponie zyskuje na elastyczności, a ponadto dressing do opon zapobiega ich pękaniu. 


Dressing do opon jest produktem stworzonym z myślą o konserwacji i nabłyszczaniu opon. Pochodzi z linii profesjonalnych produktów marki Moje Auto Detailer. Cechą preparatów tej marki jest najwyższa jakość, szybkie działanie i prostota użytkowania. To produkty idealne dla profesjonalistów i prawdziwych pasjonatów motoryzacji, którzy szukają najlepszych środków do pielęgnacji i konserwacji pojazdów.

Lśniące i zabezpieczone opony opony na długo!

Kolejna zaletą preparatu Dressing do opon jest możliwość stosowania go do innych elementów gumowych i plastikowych.

Seria kosmetyków Moje Auto Detailer jest przeznaczona zarówno dla profesjonalistów jak i dla miłośników motoryzacji. Są to preparaty wysokiej jakości. Efekty są długotrwałe i widoczne natychmiast po zastosowaniu.

Zapraszamy 

F.H.U. Iwona Ilczuk

Al. Wincentego Witosa 3, Lublin 20-315, tel. 81-745-88-66,
609-672-700

Czekamy na ciebie codziennie

poniedziałek – piątek 8.00 – 17.00 

Inne ogłoszenia użytkownika

Podobne ogłoszenia