mecedes- sprinter-fav

Nowy Mercedes Sprinter wchodzi do sprzedaży od czerwca bieżącego roku ???

Już w czerwcu w sprzedaży pojawi się nowy Mercedes Sprinter. Producent chce wprowadzić wraz z nowym modelem Mercedesa, także jego wersję elektryczną, która pojawi się w 2019 roku.

Mercedes-Benz Sprinter żółty
Mercedes-Benz Sprinter żółty
Nowy Mercedes-Benz Sprinter
Nowy Mercedes-Benz Sprinter

Nowością będą 6 cylindrowe ulepszone silniki diesla, znacznie oszczędniejsze niż pierwowzory. Mercedes ma zamiar stosować silniki spalinowe przez długie lata. Dowodem na brak rezygnacji z tej technologii jest nieustanne powstawanie nowych fabryk koncernu przeznaczonych do produkcji silników diesla, w tym w Polsce w miejscowości Jawor na Dolnym Śląsku.

Mercedes Sprinter napędzany będzie na tylna oś oraz w układzie 4×4.

Nowością jest napęd na przednią oś. Opcja ta dotyczy pojazdów przewożących lżejsze ładunki. Przednia wersja napędu pozwoliła na obniżenie podłogi w przestrzeni transportowej oraz ułatwienia takie jak m.in. wsiadanie/wysiadanie w wersji osobowej.

Wnętrze Mercedesa także uległo zmianie, jest duży ekran między zegarami i nowa kierownica.

Mercedes-Benz Sprinter wnętrze
Mercedes-Benz Sprinter wnętrze

W środkowej części deski rozdzielczej ma być teraz obsługiwany dotykowo ekran o przekątnej 10 cali i system multimedialny, taki jak w najnowszych modelach Mercedesa.

Naturalnie w nowym Mercedesie zadbano o dostęp do internetu i aplikacji wspomagających kierowcę w jego pracy.

Mercedes-Benz Sprinter biały
Mercedes-Benz Sprinter biały

Zdalnie będzie można sprawdzić czy wszystkie drzwi i szyby są zamknięte lub kiedy auto wyjechało z danego obszaru. A to tylko czubek góry lodowej nowości, jakie zafundował nam Mercedes, gdyż w pojeździe zastosowano naprawdę wiele innowacji i nowinek technicznych. Z nowych systemów dostępny jest m.in. rewelacyjny adaptacyjny system Distronic, asystent hamowania oraz system kamer 360 stopni.

Ceny samochodów marki Mercedes zaczynają się od 84 300 PLN netto, w przypadku nadwozia do zabudowy od 78 000 PLN netto.

Podziel się postem

KOMENTARZE

Uwaga! Obraźliwe komentarze będą publikowane z metadanymi!

Dodaj komentarz