feature wpis audi

Nowe Audi A7

Firma Audi wypuściła nowe Audi A7. Dowiedz się o nim więcej.

Audi A7 Sportback
Audi A7 Sportback

Nowe nadwozie sportowej limuzyny w stylu coupe jest teraz smuklejsze niż wcześniej.

Nowe Audi A7 trochę teraz urosło, ma prawie 5 metrów. Pasażerowie z tyłu nie mogą narzekać na brak miejsca na tylnej kanapie. Więcej przestrzeni jest również nad głowami niż w poprzedniku. Większy rozstaw osi przełożył się na te wyniki a bagażnik nadal jest spory i ma pojemność 530 litrów.

Nowe Audi A7 z boku
Nowe Audi A7 z boku

Wnętrze jak przystało na Audi jest bardziej nowoczesne i luksusowe. Podobnie jak w większym Audi A8 są trzy ekrany a dwa z nich znajdują się na konsoli środkowej. Przed oczami wyświetla się trzeci 12-to calowy ekran imitujący w doskonałej rozdzielczości liczniki i inne informacje w zależności od potrzeb kierowcy (możliwość indywidualnych ustawień).

Układ kierowniczy pracuje w idealny sposób dzięki elektomechanicznemu wspomaganiu.

Nowe Audi A7. Widok z tyłu
Nowe Audi A7. Widok z tyłu

Daje to kierowcy lekkość prowadzenia oraz idealne prowadzenie na każdej drodze a podczas parkowania nie ma oporu na kole kierownicy przy manewrowaniu. Dodatkowo przy panowaniu nad A7 pomaga system skrętnych kół i w zależności od prędkości jazdy wykonują pracę w tą samą lub przeciwną stronę. Zabieg ten skraca średnicę zawracania o jeden metr. Nad komfortem czuwa aktywne zawieszenie pneumatyczne z wieloma nastawami.

Niższe zużycie paliwa i ekologia – nad tym pracuje układ hybrydowy z 48 voltową instalacją.

System kumuluje energię z hamowania i pozwala na tzw żeglowanie przez pewien czas ze stałą prędkością z odciążonym silnikiem spalinowym. Dwa silniki diesel i benzynowy V6 o pojemności 3 litrów są do dyspozycji kierującego. Pierwszy ma 286KM a drugi 340KM. Osiągi są zbliżone od 0-100km/h to 5.7s i 5.3s. Zużycie paliwa mimo wszystkich dostępnych systemów będzie w aucie benzynowym o około 3 litry wyższe w każdej porównywalnej podróży. Cena zaczyna się od 323900 pln.

Zapraszamy na jazdę próbną i do składania zamówień na to piękne auto.

Zobacz nagrania wideo Audi A7:


Podziel się postem

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on linkedin
Share on print
Share on email

KOMENTARZE

Uwaga! Obraźliwe komentarze będą publikowane z metadanymi!

1 komentarz do wpisu “Nowe Audi A7”

Dodaj komentarz