chinska infrastruktura drogowa

Niezwykła architektura drogowa Chin z lotu ptaka

Chiny to kraj wielkich inwestycji.

Nie wszystkie oczywiście są trafione, wystarczy przypomnieć słynny plan przesiedlenia Chińczyków ze wsi do miast, który zakończył się tym, że powstały setki nowoczesnych miast, które są niezamieszkałe. Tak ten stan rzeczy podsumował Business Insider:

W całych Chinach istnieją setki miast wyposażonych we wszystko, czego można wymagać w nowoczesnym świecie. Są tam wysokie apartamentowce, kanalizacja, biurowce, a nawet dzieła sztuki. Jest tu wszystko, oprócz jednej, bardzo ważnej rzeczy: ludzi. […] nowe chińskie miasta są przygotowane niemal do samego końca, zanim jeszcze wprowadzą się tam ludzie

Infrastruktura drogowa.

Tym, co z pewnością udało się Chińczykom jest infrastruktura drogowa. Zobaczcie filmik nakręcony za pomocą drona. Mają rozmach, nie?

Jeżeli szukasz informacji na temat naprawy Citroena w Lublinie to zajrzyj na Citroen Lublin serwis, naprawa, części, porady. Strona jest związana m.in. z takimi hasłami, jak citroen naprawa lublin

Podziel się postem

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on linkedin
Share on print
Share on email

KOMENTARZE

Uwaga! Obraźliwe komentarze będą publikowane z metadanymi!

2 komentarze do wpisu „Niezwykła architektura drogowa Chin z lotu ptaka”

  1. Obejrzałam filmik, infrastruktura jest przerażająca. Chodzi mi o konstrukcję. Gdyby mieć na czymś takim wypadek, poślizg, to nie ma szansy na przeżycie, lecisz setki metrów w dół… ale widoki jak z Władcy Pierścieni : )

Dodaj komentarz