Pogotowie Powypadkowe

Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się profesjonalnie obsługa każdej szkody. U nas otrzymasz pomoc i bezpłatny samochód zastępczy.

Gdy masz wypadek  zadzwoń do nas!  Od początku zajmiemy się szkodą od samego zdarzenia do samego końca.

W naszej ofercie znajdziesz:

 • holowanie, transport
 • zabezpieczenie auta po kolizji na parkingu strzeżonym
 • zgłoszenie szkody
 • pełną obsługę szkody czyli między innymi: odwołania, ponaglenia, kontakt z TU, nadzór nad oględzinami, kosztorysy w systemie wyceny wartości pojazdów
 • bezpłatny samochód zastępczy
 • porady prawne
 • dochodzenie roszczeń
 • uzyskiwanie dopłat do zaniżonych odszkodowań
 • naprawy w systemie gotówkowym i bezgotówkowym
 • odszkodowania osobowe

Miałeś szkodę komunikacyjną a firma ubezpieczeniowa chce wypłacić grosze!?!

Odszkodowanie przysługuje każdemu poszkodowanemu, który nie był sprawcą wypadku. Każdy uczestnik zdarzenia, który nie przyczynił się całkowicie do niego może złożyć swoje roszczenie do ubezpieczyciela u którego sprawca wykupił polisę OC a odszkodowanie nie może ubiegać się sprawca wypadku.

Każda osoba poszkodowana w zdarzeniu drogowym może dochodzić swoich roszczeń z polisy OC sprawcy wypadku. Pierwsza informacja o szkodzie często przekazywana z zaniżonym mocno kosztorysem.

Dochodzenie roszczeń odszkodowawczych nie jest jednak proste. Wieloletnie doświadczenie pokazuje, że firmy ubezpieczeniowe potrafią rażąco zaniżyć wysokość odszkodowania z OC sprawcy. Bez odpowiedniej wiedzy prawnej i zdolności negocjacyjnych wywalczenie godnego odszkodowania może być trudne.

My zapewniamy fachową ocenę rozmiaru szkody, skompletowanie niezbędnej dokumentacji do wypłaty odszkodowania z OC sprawcy.

Jesteśmy  kancelarią odszkodowawczą, która z wszystkim Klientami rozliczamy  po uzyskaniu odszkodowania. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Szczycimy się 99% skutecznością w uzyskiwaniu wysokich odszkodowań!

Dochodzenie roszczeń odszkodowawczych nie jest zadaniem prostym. Odpowiednie umotywowanie wnioskowanej kwoty odszkodowania z oc sprawcy wymaga odpowiedniej wiedzy prawnej, a także umiejętności negocjacyjnych. Firmy ubezpieczeniowe drastycznie zaniżają odszkodowania. Z udziałem naszych pracowników wywalczysz odszkodowanie nawet kilkaset procent wyższe!  Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, rozliczamy się jedynie za efekt! Prowizję ustalamy przed przyjęciem sprawy i jest ona pobierana dopiero po skutecznym uzyskaniu odszkodowania!

O jakie odszkodowanie z oc sprawcy możesz się ubiegać?

 • odszkodowanie za szkodę rzeczową na ruchomościach
 • odszkodowanie za szkodę powstałą na osobie i z tytułu utraconego dochodu
 • odszkodowanie za krzywdy psychiczne i fizyczne i inne
  • Otrzymałeś rażąco niską wycenę szkody?

  Pomagamy każdemu kto nie zgadzają się z kwotą odszkodowania AC zaproponowaną przez ubezpieczyciela. Współpracujemy z  rzeczoznawcami, których opinia ma kluczowy wpływ przy odwołaniu od negatywnych decyzji. Mamy szerokie doświadczenie w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych.

Wsparcie doświadczonej firmy to gwarancja uzyskania najwyższego odszkodowania z AC.

Niepełna lub zawierająca braki dokumentacja to główna przyczyna długiego czasu rozpatrywania sprawy przez ubezpieczyciela. Brak zawarcia odpowiednich zapisów w ocenie technicznej pojazdu mogą skutkować rażąco niskim odszkodowaniem. Nie warto narażać się na przeciągające się postępowanie. Fachowa i kompleksowa obsługa  zapewni Ci szybkie pojawienie się pieniędzy na koncie.

Nasza kancelaria szczyci się wysoką skutecznością w dochodzeniu odszkodowań.

Jesteśmy bardzo skuteczni, dlatego rozliczamy się za efekt wcześniej ustaloną prowizją. Wystarczy wysyłać nam dokumenty drogą elektroniczną lub zadzwonić, a nasi pracownicy przygotują propozycję rozwiązania sprawy. Nie warto godzić się na niskie odszkodowanie  razem możemy wynegocjować lepsze warunki odszkodowania.

Gdzie nas znaleźć?

Telefon:

Adres:

Lublin

20-831

ul. Nałęczowska 163

Godziny otwarcia:

Pon-Pt: 8:00-16:00

Sobota: 10:00-14:00

Niedziela: Nieczynne

Podziel się wizytówką!

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin
Share on email
Share on print

Galeria firmy