P.W. SYLWESTER MACHNIK

Czym się zajmujemy?

Jesteśmy firmą zajmującą się importem i sprzedażą aut używanych oraz aut salonowych sprowadzonych ze Szwajcarii. Samochody te cechują się bardzo bogatym wyposażeniem oraz bardzo dobrym stanem technicznym, gdyż na bieżąco serwisowane są w ASO. Nasza firma działa pod nazwą www.autogarazlublin.pl. Dysponujemy doskonałą lokalizacją, która mieści się na parkingu wielopoziomowym przy ul. Konrada Wallenroda 2i, co umożliwi Państwu dogodne warunki do kupna wymarzonego samochodu.

Komis nasz, jako jeden z nielicznych znajduje się w piętrowym budynku, dzięki czemu samochody nie są narażone na zmieniające się warunki atmosferyczne. Interesująca lokalizacja, a także miła i profesjonalna obsługa sprzyja w wyborze auta, które spełniałoby Państwa wymogi.

Oferty dostosowane są do indywidualnych potrzeb i możliwości klienta. Umowy zawierane są w miejscu zamieszkania klienta (działamy na terenie całego kraju). Jeżeli chcą Państwo zapoznać się ze szczegółową ofertą lub mają Państwo jakieś wątpliwości dotyczące finansowania prosimy o skontaktowanie się z nami.

Gdzie nas znaleźć?

Telefon:

Adres:

LUBLIN

20-607

KONRADA WALLENRODA 2i

Godziny otwarcia:

Pon-Pt: 9-18

Sobota: 9-15

Niedziela: Nieczynne

myjnia-lemon@wp.pl

Podziel się wizytówką!

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin
Share on email
Share on print

Galeria firmy