Części używane BMW

Czym się zajmujemy?

W roku 1916 powstała firma Bayerische Flugzeug Werke (BFW) – Bawarska Fabryka Samolotów.  Założyli ją:  Karl Rappa i Gustav Otto – to początek znanej i lubianej marki BMW. Firma BFW zmieniła po roku swą nazwę właśnie na znaną mam tak dobrze Bayerische Motoren Werke (BMW) – Bawarska Fabryka Silników. Początek działalności to głownie produkcja silników lotniczych, motocyklowych oraz ciekawostka- hamulców kolejowych.

Przygoda firmy z branżą motoryzacyjną rozpoczęła się na dobre w roku 1923, kiedy to zaprezentowano motor BMW R32. Jego prezentacja odbyła się w Berlinie, pierwsze auto marki BMW postało 5 lat później był to Dixi 3/15. O

Logo BMW jest rozpoznawalne na całym świecie i od początku swojego istnienia jest tylko modyfikowane, ogólny charakter został zachowany i nawiązuje kolorystycznie  do flagi Bawarii, zaś kształt to ukłon w stronę znaczka firmy RAPP Motorenwerke.

Nieprzerwanie niemiecki koncern produkuje samochody, które dzięki swojej niezawodności, estetyce wykonania pokochali również Polacy.

U  nas znajdziesz części używane do BMW. Z racji tego iż decydowaliśmy się na jedną markę mamy wiele do zaoferowania Klientom.

Duży wybór części znajdujących się w magazynie pozwala na zakup konkretnej części używanej „od ręki”, a fakt iż specjalizujemy się marce BMW pozwala zakupić u nas części których nie znajdziesz nigdzie indziej ! Przystępna cena i sprawdzony towar sprawia iż Klienci do nas wracają i polecają nas innym.

Posiadamy części używane do następujących modeli BMW:

1M, 3GT, 5GT, 6GT, I3, I8, M2, M3, M4, M5, M6, Seria1, Seria2, Seria3, Seria4, Seria5, Seria6, Seria7, Seria8, X2, X3, X4, X5, X6, i do wielu innych

Zapraszamy wszystkich po części BMW:

Osmolice 108, 23-107 Strzyżewice

 

 

Gdzie nas znaleźć?

Telefon:

Adres:

Strzyżewice

23-107

Osmolice 108

Godziny otwarcia:

Pon-Pt: 8:00-16:00

Sobota: 10:00-14:00

Niedziela: Nieczynne

Podziel się wizytówką!

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin
Share on email
Share on print

Galeria firmy