Auto Części Markuszów. Części używane

Czym się zajmujemy?

Nasza firma powstała w 1997 roku. Od samego początku pracowaliśmy ciężko i wytrwale budując mocna pozycję firmy w województwie lubelskim.

Za zezłomowanie w nas samochodu właściciel dostanie u nas pieniądze. To ile otrzyma zależy od kilku aspektów takich jak: stan pojazdu, jego stan techniczny, rocznika itp.  Skupujemy samochody nawet kompletnie wyeksploatowane. Jeśli jest potrzeba, nasza firma może przyjechać po samochód który ma zostać zezłomowany.  Auto nie zależnie od składu technicznego powinno posiadać: silnik, układ hamulcowy, opony czy karoserię.

fiat punto kasacja, około 500 zł dla właściciela auta
daewoo leganza kasacja około 600 zł dla właściciela auta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz hurtową części używanych do samochodów osobowych, terenowych i dostawczych. Posiadamy także części do tak zwanej klasyki polskiej motoryzacji, tj: Fiat 126p, Fiat 125p , Polonez czy Żuk. Oferujemy naszym Klientom  również montaż części mechanicznych kupionych w naszej  firmie.

mazda 2 kasacja, około 800 zł dla właściciela auta
mazda 323 kasacja, około 350 zł dla właściciela auta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Od 2006 poszerzyliśmy nasza działalności o taką dziedzinę jak KASACJA POJAZDÓW !!!

Stacja Demontażu pojazdów-LU31 funkcjonuje na podstawie decyzji RŚ-V.7243.38.2014.JKP wydaną przez Marszałka województwa lubelskiego. Spełniamy  rygorystyczne zasady o ochronie środowiska!

U nasz znajdziesz części do swojego samochodu, posiadamy nawet te najbardziej trudno osiągalne. Obecnie posiadamy kilka milionów części! Zajmujemy się również profesjonalną rozbiórką.  Sprzedawane u nas części pochodzą  z demontażu samochodów oraz z importowanych samochodów głównie z krajów Unii Europejskiej.

Tylko licencjonowana stacja demontażu ma prawo legalnie sprzedać części uzyskane z aut przeznaczonych do kasacji. Wojewódzki Inspektor Ochrony Środowiska może nałożyć nie małe kary za nie przestrzeganie przepisów.

Pozyskane części sortujemy na: silniki, skrzynie biegów automatyczne i zwykłe, części układu kierowniczego, szyby, części wnętrza tapicerki, koła nadające się do dalszego użytkowania sprzedajemy kompletne albo demontujemy opony pozostawiając same felgi stalowe lub aluminiowe nie nadające się do eksploatacji. Części blacharskie pozostawiamy oddzielnie jako cała karoseria. Nasi klienci, mogą sami ocenić jaką część lub całość elementu nierozdzielnego jest potrzebna do naprawy ich pojazdu. W modelach popularnych jest szansa na dobranie kolorystyczne karoserii!

ZAPRASZAMY !!! U nas na pewno znajdziesz to czego szukasz!

Gdzie nas znaleźć?

Telefon:

Adres:

Markuszów

24-173

ul. Lubelska 24

Godziny otwarcia:

Pon-Pt: 8:00-16:00

Sobota: 8:00-13:00

Niedziela: Nieczynne

Podziel się wizytówką!

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin
Share on email
Share on print

Galeria firmy