POLSKIE MENU

polskie menu

O firmie

Język polski i aktualizacja map do nawigacji fabrycznych

Polacy chętnie kupują samochody wyposażone w nawigacje samochodowe. Jest to wygodne i funkcjonalne rozwiązanie, są wygodne w użytkowaniu, dokładne i nie gubią sygnału np. w tunelu. Niestety większość z nich ma zasadnicza wadę: nie mają języka polskiego. Jest to niewygodne dla kierowcy i utrudnia korzystanie. 

Firma "Polskie menu" rozwiąże problem nieaktualnej nawigacji i braku polskiego języka

Zajmujemy się między innymi wgrywaniem polskiego oprogramowania w samochodach wszystkich marek, uaktualnianiem GPS, wgrywaniem nowych map i lektora do nawigacji fabrycznych itp. Dlatego jeśli masz dość nieaktualnych, niezrozumiałych i błędnych informacji ze swojej nawigacji fabrycznej zadzwoń do nas, przyjedziemy do Ciebie, tel. 511 144 043

Dla wygody naszych klientów spolszczenie seryjnej nawigacji może odbyć cię na parkingu pod domem czy blokiem, ponieważ nie potrzebujemy specjalnego stanowiska. Jest to duża oszczędność czasu i pieniędzy dla Klienta. Wystarczy kilkanaście minut i nasze auto zyska najnowsze mapy, oprogramowanie i to wszystko w ojczystym języku. Swoje usługi realizujemy głównie na terenie województwa lubelskiego i mazowieckiego, współpracujemy z warsztatami samochodowymi, komisami itp. Mamy kilkanaście lat doświadczenia w branży.

Aktualizacja oprogramowania polega na umieszczeniu płyty (wcześniej właściwie przygotowanej) w specjalnym czytniku, reszta dzieje się już automatycznie. Najważniejsza zasada jest taka, aby nie wyłączać urządzenia i nie przekręcać kluczyka w stacyjce w trakcie aktualizacji. W przeciwnym przypadku grozi to poważną awarią. 

Warto wspomnieć, że wgranie nowej mapy to nie tylko aktualne dane, ale również nowy wygląd i nowe funkcjonalności (nowe menu, nowa grafika, 3d).

Dlaczego nie dokonamy spolszczenia i aktualizacji danych fabrycznych u dilera lub w autoryzowanym salonie? 

Odpowiedź jest prosta: "Polak potrafi". Nasi programiści pasjonaci dali radę "obejść" program software w jakim napisano nawigację. 

A może damy radę sami ?

Przestrzegamy przed próbami wgrywania najnowszej wersji nawigacji samemu. Takie rozwiązanie może przynieść więcej szkody niż pożytku. W internecie jest dużo filmików instruktażowych, ale nikt nie da nam gwarancji, że ściągnięte oprogramowanie jest bez błędów i że pasuje do naszego. Dlatego może skończyć się tak jak mówi przysłowie "Biedny dwa razy traci". Nie dość że nie osiągniemy zamierzanego celu to jeszcze narobimy dodatkowych szkód.

Polecamy swoje usługi odnośnie wgrywania nowych map do nawigacji fabrycznych. Zapewniamy szybkie i tanie usługi oraz gwarancję na usługi. 

Każdy kierowca wie jak ważne jest łatwe, szybkie i bezpieczne dotarcie do celu, dlatego nie zwlekaj, zadzwoń i umów się już dziś, tel. 511 144 043.

W naszej ofercie znajdziesz: 

wgrywanie polskiego menu i polskiego lektora

kodowanie z USA na rynek europejski

kodowanie/aktywacja nowych funkcji

aktualizacja nawigacji

aktualizacja oprogramowania

Ze względu na fakt iż działamy na terenie województwa lubelskiego i mazowieckiego cena za usługę uzależniona jest w dużej mierze od miejsca pracy, marki i modelu samochodu. Wszystko jednak jest "z góry" wycenione i ustalone. Uczciwość to podstawa współpracy.

Marki samochodów w których się specjalizujemy

Audi, Bmw, Citroen, KIA, Hyundai, Ford, Nissan, Mazda, Mercedes, Peugeot, Volvo, Volkswagen, Skoda, Toyota ...

Systemy dostępne w markach (dla dociekających)

Audi: mmi2g, mmi3g, mmi3g+, MIB1, MIB2

Bmw: ccc, cic, nbt, business, proffesional, premium, move, motion, evo, next

Kia/Hyundai: generacja 1 2 3 4 5

Ford: fx sd, nx dvd, nx sd, SYNC 1 2 3

Nissan: connect 1 2 3

Mazda: MZD

Mercedes: NTG1, NTG2

Volvo: RTI, Sensus, liczniki

Volkswagen/Skoda/Seat: rns310, rns315, rns510, amundsen, columbus

Godziny otwarcia

9.00-18.00

Dane kontaktowe