STELA SZYBY

stela szyby

O firmie

Firma Autoszyby Stela


Działamy na rynku lubelskim od 1980 roku. To czyni nas jedną z najbardziej doświadczonych firm w branży w naszym regionie. Od lat dbamy o najwyższą jakość naszych usług,  możemy poszczycić się świetną opinią i grupą zadowolonych klientów.


Nasza oferta jest bardzo szeroka oferujemy szyby takich marek jak: Saint Gobain Sekurit, Noval Glass, Pilkington, Fuyao, Xyg itd.)

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do skorzystania z naszej oferty!Szyby do samochodów osobowych.

Wysoka jakość i profesjonalizm
w sprzedaży autoszyb

Odpowiednio dobrane szyby to jeden z ważniejszych elementów w samochodzie. Oferujemy Państwu szyby samochodowe tylko najlepszych marek. Najwyższa jakość produktu w połączeniu z montażem gwarantują bezpieczeństwo i wygląd Państwa auta.

Szyby od najlepszych producentów

Nasza firma posiada również bogatą ofertę dotyczącą przeszklenia busów. Oferujemy wszelkiego rodzaju szyby do busów dostawczych i osobowych. Szyby pojedyncze, podwójne, boczne, przednie oraz inne. 

Szyby do samochodów ciężarowych


Od wielu lat zajmujemy się również obsługą samochodów ciężarowych z zakresu autoszyb. Szybka i profesjonalna wymiana to dla kierowców zawodowych bardzo istotne. Dlatego przywiązujemy dużą uwagę do terminowości naszych realizacji. Zapraszamy do naszej firmy po najlepsze szyby o wysokiej wytrzymałości mechanicznej.

Szyby do maszyn rolniczych

W naszej ofercie znajdą Państwo również szyby do ciągników, maszyn rolniczych i innych wykorzystywanych w trudnych warunkach. Najlepszej jakości produkty i profesjonalny montaż gwarantują bezpieczeństwo pracy. Sprawdź nasze ceny!


Dodatkowo oferujemy


Dorabianie szyb pod wymiar na życzenie klienta.


Uszczelki - sprzedaz i dorabianie. 


Szklenie busów według potrzeb klientów.

Godziny otwarcia

pon- pt 9-17 sobota 10-13

Dane kontaktowe