Rhema Truck. Auto Serwis

rtruck

O firmie

Rhema Truck. Serwis samochodów
Zapraszamy właścicieli wszystkich marek i modeli aut. Specjalizujemy się w naprawach samochodów ciężarowych TIR i busów, ale również naprawiamy auta osobowe. Szczególnie zapraszamy właścicieli samochodów ciężarowych takich marek jak: Volvo, Scania, Mercedes Man, Renault.
U nas wykonasz:
diagnostykę samochodową,

pełny serwis ogumienia,

naprawa skrzyń biegów

naprawę klimatyzacji i urządzeń postojowych,

naprawę instalacji nie tylko elektrycznych, ale również instalacji pneumatycznych

wymienię zużytych części w Twoim samochodzie

oraz inne naprawy główne i bieżące.Posiadamy w atrakcyjnych cenach opony,  prowadzimy też sprzedaż części samochodowych nowych i używanych. U nas  możesz również zakupić/ zainstalować system AdBlue® - jest to rodzaj wtrysku montowany w dieslach dzięki któremu znacznie obniżony zostaje poziom emisji spalin.

Nie zostawiamy naszych Klientów w trudnych sytuacjach i nie rzadko zdarza się nam wykonywać naprawy wyjazdowe na trasie. Cieszymy się dobrą opinia, a co za tym idzie Klienci obdarzyli nas dużym zaufaniem.  Naszych klientów traktujemy z szacunkiem i starając się skracać czas naprawy do niezbędnego minimum, a o ule to możliwe naprawić auto "od ręki", a Klienta poczęstować w tym czasie dobrą kawą i bezpłatnym dostępem do Wi-Fi.

Serdecznie zapraszamy - Lublin, ul. Zemborzycka 116 F, tel. 510 - 100 - 845

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 7:30-17:00
Sobota: 7:30-14:00
Niedziela: Nieczynne

Dane kontaktowe

  • Adres: ul. Zemborzycka 116 F , Lublin, Lubelskie
  • Telefon: 510 100 845