KRIS-AUTO Części samochodowe

krisauto

O firmie

Kris Auto części Lublin i Radzyń Podlaski.

Na rynku części samochodowych jesteśmy obecni już od 1992 roku. Zaczynaliśmy od niewielkiego sklepiku, obecnie mamy dwa punkty dystrybucyjne w Radzyniu Podlaskim i Lublinie.

Od 2009 roku jesteśmy członkiem Autoryzowanej Sieci Handlowej Polcar.

Części karoseryjne i eksploatacyjne.


Większość naszej sprzedaży to części karoseryjne, oświetlenie, chłodnice oraz inne elementy przeznaczone do napraw powypadkowych.
Oferujemy także prawie pełen asortyment części eksploatacyjnych do samochodów osobowych i dostawczych zarówno markowych producentów będących dostawcami do fabryk samochodów, jak również sprawdzone i gwarantowanej jakości zamienniki. 

Duży wybór nawet nietypowych części.

Możemy także polecić asortyment, którego nie ma w ofercie firmy Polcar ale ,którego jesteśmy fabrycznym dystrybutorem np; tłumiki firmy Izawit, dywaniki gumowe Rezaw-Plast i ewenement na rynku polskim - zaczepy do holowania wkręcane w przedni zderzak. Kilkanaście tysięcy pozycji mamy na stanie naszych magazynów, a kilkaset tysięcy innych możemy dostarczyć zwykle w terminie do 24 godzin.
Do firm z rejonu południowego Podlasia i Lublina towar dostarczamy bezpłatnie własnym transportem.


Z racji położenia blisko wschodniej granicy specjalizujemy się także w eksporcie na Białoruś, Ukrainę i do republik nadbałtyckich

Centrala firmy:
21-300 Radzyń Podlaski
ul. Kleeberga 28
tel. 83 352 93 53, 83 413 17 07
info@krisauto.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 9:00-17:00
Sobota: 9:00-14:00
Niedziela: Nieczynne

Dane kontaktowe

  • Adres: Kasprowicza 21 , Lublin, Lubelskie
  • Telefon: 81 444 14 41