Auto serwis & Klima serwis "DACAR"

dacar

O firmie

Jesteśmy firmą powstałą pod koniec ubiegłego wieku. Od tamtej pory sporo zmieniło się w serwisowaniu i naprawach samochodów, które to dzisiaj są bardziej zaawansowane technologicznie od swoich poprzedników z lat 80-tych i 90-tych. Zmienił się też charakter napraw wraz z przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej co spowodowało łatwiejszy dostęp do części używanych (silniki, skrzynie biegów, elementy zawieszenia, elektronika etc.etc.). Poprawiła się też znacząco jakość dróg w naszym regionie skutkując coraz rzadszym awariom zawieszeń w pojazdach. Wychodząc naprzeciw nowej rzeczywistości staramy się zapewnić naszym Klientom szybką, fachową i kompleksową obsługę ich samochodów.

Do realizacji napraw używamy części zamiennych naszych jak i dostarczonych przez Klienta. Wykonując zlecenie naprawy z naszych części zamiennych zawsze staramy się pogodzić aspekt ekonomiczny z jakościowym, w przypadku braku zamienników części gwarantujących prawidłowe funkcjonowanie samochodu po dokonanej naprawie korzystamy z produktów oryginalnych. Zakup dodatkowych części, których konieczność zastosowania wynikła w trakcie trwania naprawy, zawsze konsultowany jest z Klientem.
Dacar service&klima mieści się na ulicy Łęczyńskiej 1 w Lublinie prawie przy skrzyżowaniu z ulicami Wolska, Droga Męczenników Majdanka oraz Fabrycznej. Od wielu lat zajmujemy się naprawą samochodów. Nasza oferta z roku na rok powiększa się. Oprócz mechaniki (naprawy główne i bieżące) zajmujemy się elektryką i elektroniką pojazdową. Posiadamy profesjonalny sprzęt do badania i ustawiania geometrii w każdym aucie. Nasze urządzenie pozwala na precyzyjne ustawienie geometrii w technologii 3D. 
Naprawiamy  wszelkie czujniki takie jak: temperatury, wody, położenia wału i wałka rozrządu, położenia przepustnicy, ciśnienia w przepustnicy itp. Diagnozujemy kompleksowo wszystkie systemy znajdujące się w pojeździe.
Każdy nasz klient może liczyć na pomoc w doborze i wymianie oleju w jego aucie. Ważnym kryterium jest tu: gęstość, lepkość, parametry techniczne, które warto spełnić aby jeździć długo bez potrzeby różnych napraw silnikowych. Zalecamy oleje firmy AgiP.
Specjalistyczne naprawy:w samochodach VW, skoda, seat, audi. Kodujemy automatyczne włączanie się świateł mijania podczas jazdy. Naprawiamy i nabijamy każdy system klimatyzacji znajdujący się w pojazdach. Odgrzybiamy i usuwamy nieprzyjemne zapachy wydobywające się z układu wentylacji. Naprawiamy wszelkie elementy klimatyzacji manualnej i automatycznej.

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 8:00-16:30
Sobota: 10:00-14:00
Niedziela: Nieczynne

Dane kontaktowe

  • Adres: ul. Łęczyńska 1 , Lublin, Lubelskie
  • Telefon: 695 938 145