BSN Usuwanie wgnieceń Lublin

bsn

O firmie

Firma BSN zajmuje się usuwaniem wgnieceń z pojazdów. Zapraszamy wszystkich Lublin - Elizówka.


Wykonywaniu napraw karoserii bez potrzeby malowania.Posiadamy bogate doświadczenie współpracy z klientami z terytorium Polski i Europy.Naprawiamy samochody wszystkich marek.


W naszej pracy wykorzystujemy nowatorski system ÖCC-MAN, który umożliwia usuwanie wgnieceń w karoseriach samochodowych bez potrzeby szpachlowania i malowania.


Dzięki zastosowaniu systemu ÖCC-MAN można trwale przywrócić stan blach do stanu początkowego nie uszkadzając jednocześnie powłoki lakierniczejSamochód po naszej naprawie nie posiada przebarwień powstałych podczas malowania. Dzięki technice przez nas stosowanej auto nie traci na wartości.

Z kolei przy wgnieceniach z uszkodzoną powłoką lakierniczą lub o dużych średnicach usuwamy wgniecenia pod malowanie bez potrzeby szpachlowania.

Czy krótszy czas naprawy blacharskiej jest możliwy? Oszczędzasz nawet 50 procent kwoty przeznaczonej na wydatki!


Posiadamy warsztat mobilny, co pozwala nam dojechać do Państwa lokalizacji i dokonać naprawy na miejscu. Posiadamy wyspecjalizowany zespół techników z długoletnim doświadczeniem w sektorze. Jesteśmy gotowi do rozwiązania każdego problemu z zakresu naszych usług.

Nasze usługi


Usuwanie wgnieceń na samochodach po gradobiciu. Likwidowanie wgnieceń po uszkodzeniach transportowych w salonach i parkach samochodowych. Usuwanie wgnieceń parkingowych, itp. Usuwanie wad powstałych przy wytłaczaniu elementów z blachy głównie w przemyśle motoryzacyjnym.Zabiegi kosmetyki samochodowej (polerowanie lakieru)

  • BSN Sp. z o.o. Elizówka 48G 21-003 Ciecierzyn

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 8:00-16:00
Sobota: 10:00-14:00
Niedziela: Nieczynne

Dane kontaktowe