Autoukład. REGENERACJA MAGLOWNIC Lublin

Autouklad

O firmie

Autoukład. Regeneracja maglownic Lublin.


Regeneracja maglownic do wszystkich typów pojazdów osobowych i dostawczych 


Regeneracja maglownic to nasza podstawowa działalność. Co za tym idzie, zajmujemy się naprawą zawieszenia w pełnym zakresie.


Nasza firma oprócz typowych usług mechanicznych, zajmuje się również regeneracją belki CITROEN, regeneracją belki Peugeot, regeneracją belki Renault, geometrię kół Beissbarth Hunter Elite. 

auto układ


Naprawa zawieszenia, regeneracja maglownic, naprawa tylnych belek – to wszystko zrobisz u nas!


Naprawa zawieszenia, regeneracja maglownic, naprawa tylnych belek to główna specjalności firmy Auto Układ. Firma została zarejestrowana w 2000 roku. Od początku zajmujemy się kompleksową naprawą zawieszenia i regeneracją maglownic.Regeneracja maglownic i tylnych belek obejmuje demontaż tylnego zawieszenia w całości z samochodu,  w następnym etapie rozbieramy elementy zawieszenia na części pierwsze oraz zajmujemy się  wymianą uszczelnień i łożysk oraz innych uszkodzeń tych elementów tylnego zawieszenia.


Naprawa zawieszenia, regeneracja maglownic, naprawa tylnych belek

To usterki występujące w samochodach praktycznie każdej marki.

Auto Układ naprawa i regeneracja zawieszenia jako firma nie szczędzi kosztów na specjalistyczny sprzęt i na szkolenia pracowników. Poszerzyliśmy ofertę dla naszych Klientów o sprzedaż części samochodowych.


Wieloletnie doświadczenie w naprawach zawieszenia i układu kierowniczego pomaga w weryfikacji podwozia każdego auta. Dzięki naszej ciężkiej pracy i wytrwałości w działaniu,  Klient może delektować się i delektować się z jazdą sprawnym, bezpiecznym samochodem.

Wysokiej jakości sprzęt naprawczy ułatwia wykonanie prac przy samochodzie.

Po wyeliminowaniu usterki układu kierowniczego i zawieszenia zalecamy skontrolowanie i regulację geometrii kół. Po tego typu ingerencji w układ kierowniczy wykonanie geometrii kół to podstawa.  Prawidłowo ustawiona geometria skutkuje bezpieczeństwem podczas jazdy.


Przekładnia zębatkowa maglownica samochodowa. Jak to działa?

Maglownica inaczej przekładnia zębatkowa to typ przekładni kierowniczej służy ona do przenoszenia ruchu który wykonujemy kierownicą na ruch mechanizmu zwrotniczego.
Maglownica narażona jest na przeciążenia i uderzenia które z kolei wynikają z nierówności powierzchni, wjazd na krawężnik itp. Wszystkie te manewry dość mocno obciążają układ kierowniczy w naszym samochodzie.


Regeneracja maglownic z gwarancją bezproblemowej eksploatacji!

Maglownicę samochodową można regenerować. Koszt tego typu usługi waha się w zależności od uszkodzenia oraz wielkości samochodu. Przy okazji regeneracji maglownicy warto zawrócić uwagę na drążki kierownicze i końcówki.

Elementy zużyte trzeba wymienić na nowe. To pozwoli to na unikniecie ponownego demontażu i niepotrzebnych kosztów.

Warto po ingerencji w układ kierowniczy ustawić zbieżność. Taką czynność wykonujemy w naszym zakładzie.


Regeneracja wahaczy zawieszenia w każdym pojeździe


maglownice lublin auto układW wahaczach najczęściej ulegają zużyciu tuleje i sworznie.

Firma Auto Układ specjalizuje się w naprawie wahaczy poprzez wymianę tulei zawieszenia oraz sworzni na nowe. Wybite przez eksploatacje elementy są zamieniane na fabrycznie nowe, a to gwarantuje normalną eksploatację samochodu.

Najbardziej regeneracja wahaczy opłaca posiadaczom drogich lub nietypowych aut. Wtedy regeneracja jest bardzo opłacalna i przywraca w 100% sprawność auta.

Zapraszamy do naszej firmy: Dys 21-003 ul. Lubelska 5 tel. 730 222 777  

Czytaj więcej o regeneracji maglownic w blogu jak rozpoznać awarię...             Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 8:00-16:00
Sobota: nieczynne
Niedziela: Nieczynne

Dane kontaktowe

  • Adres: DYS ul. Lubelska 5 , Lublin, Lubelskie
  • Telefon: 730 222 777