AutoSerwis Renault

autoserwisrenault

O firmie

Początek działalności firmy AutoSerwis Renault to rok 2012.

Od samego początku z wiązani jesteśmy z miastem Lublin. Aktualnie mieścimy się pod adresem: Lublin,  ul. Diamentowa 5a, tel. 537 350 350.

Głównie związaliśmy się marką Renault, ale zapraszamy również właścicieli innych marek, gdyż mechanika samochodowa to nasza pasja i zawsze staramy się pomóc naszym Klientom. 

renault serwis lublin

Znajomość fachu przekłada się na zadowolenie Klientów i wciąż pozyskiwanie nowych.

Zapraszamy właścicieli marki Renault wszystkich modeli zarówno aut osobowych jaki i dostawczych.

renault serwis lublinAutoSerwis Renault to firma dobrze wyposażona w sprzęt techniczny, urządzenia specjalistyczne, pozwala nam to na szybką i sprawna naprawę samochodów. Nasi Pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie, jest to dla nas ważne gdyż nasi pracownicy to wizytówka naszej firmy.W AutoSerwis Renault Lublin wykonamy nieodpłatnie diagnostykę samochodu.

W sytuacji, gdy znalezioną usterkę naprawicie Państwo w naszym serwisie Renault.
Właściciel samochodu marki Renault wstawiając do nas auto do naprawy może być spokojny o swój samochód. Solidnie i rzetelnie wykonamy niezbędne naprawy, a do tego szybko i solidnie.

renault serwis lublin


Naprawiamy wszystkie modele Renault: Clio, Espace, Fluence, Kangoo, Koleos, Laguna, Latitude,  Master, Megane, Scenic, Thalia, Trafic, Twingo, 19, Avantime, Modus, Safrane, Vel Satis.

Zapraszamy na przeglądy olejowe połączone z serwisem innych części pojazdu.


Serwis aut marki Renault powinien  być przeprowadzony co 15 000 km, a nie jak zaleca Serwis Autoryzowany Renault co 30 tys km.

W związku z tym zapraszamy na profesjonalny serwis marki Renault.

Klika słów o historii marki Renault.Gdy widzimy samochód w rąbem na masce, do razu wiadomo że chodzi o markę Renault. Końcówka XIX wieku - Francja to właśnie tu ma początek tak sławna dziś marka Renault. Dokładnie w roku 1877 przychodzi na świat późniejszy założyciel koncernu - Louis Renault.

Od wczesnych lat pasjonuje się mechaniką i elektryką. Mając zaledwie 22 lata, a wiec w roku 1899 wraz z dwoma starszymi  braćmi (Marcelem 1972-1903 i Fernandem) zakłada on firmę Renault Freres (Bracia Renault) mieszczą się pod Paryżem w miejscowości Billancourt. Zajmuje ona niewielki budynek,  a w zasadzie szopę na narzędzia.

76 samochodów - tyle rocznie na początku swojej działalności produkowali bracia, ale już w roku 1907 liczba ta wzrosła do 905 egzemplarzy i do ponad 100 punktów w których można było zakupić samochód marki Renault.Rok 1909 przynosi zmianę nazwy na Les Automobiles Renault, a samochody możn spotkać na ulicach Paryża, Nowego Yorku i Londynu ponieważ zaczęto wykorzystywać je jako taksówki.  Kolejny etap historii związanej z marka Renault to I wojna światowa.  W fabryce powstawały samochody ciężarowe, ciągniki do armat, silniki lotnicze, a nawet czołgi (między innymi FT-17).

Model Renault 6CV miał swoja premierę w 1922, był on testowany przed premierą prawie rok (ponad 200 dni) na torze w Miramas.

Produkcja szalała w zastraszającym tempie i osiągnęła wynik 40  tys rocznie. Nowość to Renault 10CV z kierownica po prawej stronie.

II wojna światowa zaowocowała wstrzymaniem produkcji samochodów na rzecz produkcji czołgów dla niemieckiej armii. Przed śmiercią założyciela marki Renault (1944 r. - zmarł w więzieniu oskarżony o współpracę na rzecz Niemiec) zdążył on zaprojektować i zbudować samochód dla przeciętnego "Kowalskiego". Był to model 4CV , wyposażony w silnik o pojemności 747 cm3 i z trzystopniową skrzynią biegów, posiadające stalową karoserię. Pierwszy raz zostało pokazane ono na targach w Paryżu w roku 1947.

Kontynuacją dzieła Louis Renault i dalszym rozwojem firmy zajmuje się Pierre Lefaucheux. Przedsiębiorstwo zostało jednak upaństwowione, do tej pory  około 15% udziałów posiada rząd (2008 r).

Kolejne lata to dalszy rozwój firmy. W 1945 roku sprzedaż osiągnęła 2 miliony. To właśnie pod logiem tej marki postało pierwsze na świecie auto o  nadwoziu typu hatchback (1965r Renault 16).Wciąż udoskonalano samochody marki Renault i wprowadzano nowe modele, które spotykały się z dużą aprobatą społeczną. Tak  również jest do dnia dzisiejszego. Obecnie Koncern Renault to około 141 tys pracowników i produkcja nie tylko we Francji, ale również w filiach w: Hiszpanii, Belgii, Turcji, Słowenii, Portugalii, Argentynie, Brazylii, Rosji, Kolumbii, Urugwaju, Maroko, Malezji i w Chinach.  Samochody ciężarowe marki Renault są w USA, Wielkiej Brytanii i Czechach.

Renault wyspecjalizowało się nie tylko w produkcji samochodów osobowych, sportowych i użytkowych, ale także jest dużym producentem

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 7:00-16:00
Sobota: 10:00-14:00
Niedziela: Nieczynne

Dane kontaktowe

  • Adres: ul. Diamentowa 5a , Lublin, Lubelskie
  • Telefon: 537 350 350
Server Error
500
Server Error