Automatyczne skrzynie biegów

Automatyczne skrzynie biegow

O firmie

Automatyczne skrzynie biegów Lublin-Bełżyce czy to daleko?

automatyczne i manualne skrzynie biegów lublin

W Polsce coraz częściej kupujemy samochody z automatyczna skrzynia biegów. Kiedyś nie cieszyły się one uznaniem, ale to się pomału zmienia. Mimo iż samochodów z manualną skrzynią biegów wciąż jest dużo to aut ze skrzynia biegów automatyczna z roku na rok przybywa. Na zachodzie sytuacja jest odwrotna, w zdecydowanej większości są auta z automatyczną skrzynią biegów.Automatyczne skrzynie biegów podnoszą zdecydowanie komfort jazdy zarówno dla kierowcy jak i dla pasażera


Weźmy dla przykładu tak pospolitą i nielubianą przez nas sytuacje jak - korek na drodze, włączając odpowiednia funkcję mamy możliwość manewru tylko za pomocą hamulca – w samochodzie z manualna skrzynią jest to nierealne, czy drugi przykład: jazda z małymi dziećmi które jak wiadomo chcą pić, jeść czy spać w samochodzie – samochód z automatyczna skrzynia biegów daje możliwość płynnej jazdy co z kolei przekłada się na spokojne zaspokojenie potrzeb dziecka zmniejszając ryzyko zanieczyszczenia tapicerki samochodu np. napojem, czy spokojny sen bez „szarpania” autem.


Minusem automatycznych skrzyń biegów jest z pewnością koszt ich naprawy – jest większy niż naprawa samochodu z manualna skrzynią. Wynika to z faktu iż automatyczna skrzynia biegów to podzespół części, które nie rzadko stanowią około 1/3 wartości auta. Nie warto jednak oszczędzać na naprawie, bo to negatywnie odbije się z czasem. Czasem można sprowadzić automatyczna skrzynie biegów z zagranicy, jednak tylko wtedy gdy mamy 100% pewność że jest ona w dobrym stanie i że koszty jej zakupu i sprowadzenia nie przewyższą kosztów naprawy.

Najlepszą metodą na to, aby cieszyć się sprawną automatyczna skrzynia biegów jest serwisowanie jej w profesjonalnym warsztacie – takim jak nasz.

Chcąc dbać o automatyczną skrzynię biegów pamiętajmy, o częstej wymianie oleju.Zajmujemy się również naprawą samochodów dostawczych i busówautomatyczne i manualne skrzynie biegów

Wykonujemy naprawy kompleksowe dla takich marek jak: Citroen, Dacia, Daewoo, Fiat, Ford, Hyundai, Isuzu, Iveco, Kia, Lublin, Mercedes, Mitsubishi, Multicar, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Skoda, Toyota, Volkswagen, itp.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawie wszelkich modeli i marek tj.

Citroen: Jumper, Ducato, Berlingo, Jumpy i inne

Dacia: Dokker, Logan, i inne

Daewoo: Lublin, Nubira i inne

Fiat: Ducato, Doblo, Scudo i inne

Ford: Transit,

Hyundai: H350, H1 i inne

Isuzu: D-max, NPR i inne

Iveco: Daily i inne

Kia: K, i inne

Mercedes: Sprinter, Vito i inne

Mirsubishi: Canter i inne

Nissan: Cabstar, Primastar i inne

Opel: Vivaro, Movano, Trafic i inne

Peugeot: Boxer, Partner i inne

Renault: Trafic, Master, Kangoo i inne

Skoda: Praktik, Fabia Van i inne

Toyota: Hiace, Proace i inne

Volkswagen: Crafter, LT, Transporter

Wszystko zrobisz u nas! Zapraszamy !!!

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 8:00-17:00
Sobota: 10:00-14:00
Niedziela: Nieczynne

Dane kontaktowe

  • Adres: Jaroszewice 8 , Lublin, Lubelskie
  • Telefon: 607 139 151