ABL Myjnia samochodowa

abl2018

O firmie

ABL myjnia Kurów

myjnia kurów

Polacy lubią korzystać z ręcznych myjni samochodowych, są one dużo popularniejsze u nasz niż na zachodzie. Wynika to z faktu że bardziej przywiązujemy się do swoich auta,a w związku z tym bardziej dbamy o nie.

Nasza myjnia posiada zalety ręcznego i automatycznego czyszczenia autPracownicy ręcznej myjni samochodowej bardziej dokładnie myją samochód a niżeli automaty w które wyposażone są myjnie automatyczne i co bardzo ważne nie czynnik ludzki pozwala wyeliminować ryzyko zniszczenia lakieru. Dla przeciętnego właściciela auta są to ważne zalety. Po tym procesie następuje dopiero mycie automatyczne z woskiem...Doświadczenie i ciężka praca zaowocowała  i bardzo nas to cieszy.

Nasi Klienci doceniają naszą prace i czasem mimo tego ich chwile muszą poczekać nie rezygnują oni z naszych usług bo wiedza że warto poświecić chwilę aby efekt końcowy nierzadko przeszedł nasze oczekiwania.

Wszystkie posiadane przez nas środki czystości posiadają stosowne atesty i certyfikaty, oraz są polecane przez producentów aut. Są to detergenty znanych producentów.

Zwracamy bardzo dużą uwagę aby auto opuszczające naszą ręczna myjnie samochodowa było umyte bardzo dokładnie, nawet w najmniejszym zakamarku. Zdajemy sobie sprawę iż Klient zadowolony dobrze rokuje na przyszłość.Zapraszamy !!!!

Dodatkowo oprócz do myjni zapraszamy do naszej Stacji Kontroli Pojazdów.


Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 8:00-18:00
Sobota: 10:00-14:00
Niedziela: Nieczynne

Dane kontaktowe

  • Adres: ul. 1 Armii Wojska Polskiego , Kurów, puławski, Lubelskie
  • Telefon: 609 836 979