Dacia Duster front

Dacia Duster najlepiej sprzedający się SUV

Wszystko się zmienia, zmienia się także Dacia Duster.

Pomarańczowa Dacia Duster 2018 widok z przodu
Pomarańczowa Dacia Duster 2018 widok z przodu

Dacia Duster rzut oka z zewnątrz

Dacia w nowej wersji nabrała muskularnych kształtów. Takiego charakteru nadają jej szczególnie przetłoczenia błotników. Reflektory do jazdy dziennej są wykonane w technologii LED, zostały zamocowane dalej na osi pojazdu, co przełożyło się na drapieżny wygląd odświeżonego produktu Daci.

Wnętrze Dacia Duster

Srebrna Dacia Duster 2018 widok z tyłu
Srebrna Dacia Duster 2018 widok z tyłu

Materiały użyte we wnętrzu Daci teraz są lepszej jakości. Mamy możliwość regulowania kierownicy, pojawiła się również szuflada pod fotelem pasażera i kieszonka na telefon. Deska rozdzielcza wygląda o wiele lepiej. Pojawiły się fajne pokrętła od wentylacji i klimatyzacji. Jazda Dacią jest komfortowa, z racji tego, że jej kabina została wyciszona. W nowym podejściu Dacia zmieniła kierownicę, nie wygląda już jak standardowa z auta budżetowego. Zastaw multimedialny Dacia Duster ma 7 cali i działa poprawnie. Podgrzewanie foteli działa dosyć szybko i nie jest drogie! Z tyłu siedzi się trochę ciaśniej, wysokie osoby będą mieć mało miejsca na nogi ?‍♂️?‍♂️?‍♂️.

Dacia Duster 2018 wnętrze
Dacia Duster 2018 wnętrze

Nowa Dacia prowadzenie

Za kierownicą siedzi się dość wysoko. W prowadzeniu pomagają kamery cofania oraz system kamer o nazwie System Multiview Camera i większe lusterka. Zawieszenie jest dobrze zestrojone. Dacia dobrze sprawuje się na dziurawych drogach oraz na autostradzie. Napęd wersji 4×4 ma 3 tryby: Zwd, Auto, Lock. To pomaga bezpiecznie pokonywać różne sytuacje na drodze np. śnieg i lód.

Bagażnik Daci

Bagażnik Dacia ma 385l z kołem zapasowym oraz 410l bez niego, w zamian otrzymujemy zestaw naprawczy.

Ostateczny werdykt: cena stanowi świetny stosunek do jakości produktu!

Pomarańczowa Dacia Duster 2018 widok z boku
Pomarańczowa Dacia Duster 2018 widok z boku

Podziel się postem

KOMENTARZE

Uwaga! Obraźliwe komentarze będą publikowane z metadanymi!

Dodaj komentarz