Transport aut z Europy.

22-03-2020 16:01
Transport aut z Europy.


Transport aut z Europy.

Niemcy, Francja, Holandia, Belgia czy Szwajcaria to kraje często odwiedzane przez nas.

 

Nasza firma od wielu, lat specjalizuje się w transporcie samochodów z całej Unii Europejskiej. Nasze stałe kierunki transportu to Niemcy, Francja, Belgia, Holadia. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy w zakresie profesjonalnego transportu samochodów. W naszej ofercie mamy siedem pojazdów przystosowanych do przewozu pojazdów całych i uszkodzonych. Nasze auto-lawety spełniają normy panujące w całej Europie.

transport aut lublin 

Nie masz czasu? Zaufaj sprawdzonej firmie!

Kiedy chcesz wracać zakupionym autem do Polski to pamiętaj, że musi ono posiadać ważny niemiecki przegląd techniczny. Bez tego nie uzyskasz tablic wyjazdowych i nie można według prawa poruszać się autem po drogach. Ze względu na rygorystyczne wymogi po stronie niemieckiej oraz względy bezpieczeństwa najlepiej wynająć lawetę. Daje to oszczędności na formalnościach urzędowych i ubezpieczeniu na czas przejazdu. Nasza firma świadczy usługi transportu samochodów, obejmujące swoim zasięgiem teren całych Niemiec i Polski. Nie ważne jest, gdzie mieszkasz i jak daleko znajduje się Twój upatrzony pojazd – dzięki nam szybko sprowadzisz pojazd do kraju. Nie musisz martwić się o wyznaczanie i przebieg trasy, a Twój ładunek zostanie profesjonalnie zabezpieczony na lawecie. Pomożemy również w załatwieniu formalności na miejscu. Odbiór auta przez naszego kierowcę ułatwia cały proces importu.


Transport samochodów to poważne przedsięwzięcie. Dzięki naszej pomocy jest to łatwiejsze niż myślisz!

Nieważne, czy miejscem docelowym jest Lublin, Warszawa, Rzeszów, Przemyśl a nawet Zakopane. Zadzwoń a pomożemy Ci w przetransportowaniu auta oraz innych przedmiotów.  Sprawdź naszą ofertę a my wykonamy usługę w profesjonalny sposób. W naszej ofercie jest możliwość wynajmu zestawu (auto-laweta plus przyczepa na dodatkowe dwa auta). Cena takiej usługi zaczyna się od 350 złotych netto za dobę. Wciąż się rozwijamy i zdobywamy nowych, zadowolonych Klientów na specjalistyczne usługi transportowe. Wieloletnie doświadczenie zaowocowało wysoka jakością usług. Standardem jest fachowa pomoc i profesjonalna obsługa. 

  

Oferujemy profesjonalny transport na lawecie z Europy do Polski nawet z dnia na dzień. Nasza firma oferuje ubezpieczony transport pojazdów na wszystkich trasach.

 Posiadamy specjalistyczną przczepę, która służy do transportu drogich aut kolekcjonerskich. 

Przyczepa ma ściany i dach co pozwala na transport zabezpieczony od warunków atmosferycznych. Najazd jest niski i szeroki ( transportowaliśmy szerokie i niskie auta typu Lamborghini). Transportem zajmujemy się od 2009 roku. Ceny uzgadniane są indywidualnie w zależne od długości trasy oraz wagi samochodów. Wozimy również zestawy samochodów do pięciu sztuk jednym kursem. Wychodząc na przeciw potrzeb Klientów oferujemy transport samochodów z krajów UE oraz pomiędzy tymi krajami niż Polska. Realizujemy dostawy pojazdów do portów na eksport i import na inne kontynenty.

Organizujemy transport łączony. W transporcie łączonym zwiezienie do Polski auto z Austrii kosztuje 1500 zł. Przewóz z Niemiec to 1500 zł. Przykładowo z Belgii i Holandii to około 1700 zł. Jeździmy do Francji za 1700 zł. W Szwajcarii jest drogo ze względu na płatne drogi. Koszt przywozu to 2500 zł. Wszystkie ceny można negocjować! Pamiętajcie jednak, iż niniejsza oferta, nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Istnieje możliwość negocjacji cen oraz upusty przy większych zleceniach. Cena transportu samochodów między przykładowo Niemcami a Polska zależy od odległości na jaką samochód jest przewożony. W zależności od ilości kilometrów cena różni się jednak nieznacznie. Nasza oferta jest zawsze atrakcyjna cenowo względem konkurencji.  


Zapraszam do kontaktu.

Sprawdź nasze możliwości transportowe. Telefon: 533335335