Fiat Centoventi

23-10-2019 07:52
Fiat Centoventi

Fiat Centoventi czy przyszła Panda?

Fiat Centoventi jest samochodem elektrycznym. A może to nowa Panda, wielkość się zgadza. Karoseria o długości 3,7 nawiązuje do designu małych aut Fiata. Tylna klapa w prototypie jest wyposażona w możliwość wyświetlania reklam lub obrazów.  Nowością jest nowe logo FIAT-a znane z lat osiemdziesiątych. Na dach widać panel do ładowania akumulatora energią słoneczną. Ogólnie auto Fiata wygląda nowocześnie. fiat

Karoseria ma mieć możliwość zmiany paneli nadwozia i zderzaków.

Do wyboru są cztery różne opcje wykończenia paneli zewnętrznych, dachu, zderzaków i felg. Elementy te według producenta mają być bardzo odporne na zarysowania i uszkodzenia. Dodatkowe opcje uzupełnią potrzeby klientów Fiata.

 Możliwość aranżacji wnętrza.

Fiat Centoventi  ma możliwość dowolnej aranżacji. Właściciel decyduje o jego wnętrzu. Zamiast fotela pasażera z przodu można zamontować stolik lub przykładowo fotelik dla dziecka. Telefon czy inne rzeczy można zamontować w desce rozdzielczej, która posiada szereg otworów do tego służących. Deska rozdzielcza też jest modyfikowalna poprzez montaż różnych wyświetlaczy.

Akumulatory dopasowane do potrzeb.

Montowane pod podłogą auta akumulatory mają budowę segmentową. To oznacza, że jest możliwość zakupu auto z jednym. W takiej opcji pojazd jest lekki i idealny do miasta. Jeśli potrzebujesz jeździć w dalsze trasy to dokupujesz kolejne baterie. Standardowy akumulator zapewnia zasięg na ponad 100 km. Maksymalny zasięg ma wynosić 500 kilometrów.