Dacia Duster to najlepiej sprzedający się SUV i nie tylko w Lublinie!

04-04-2020 15:08
Dacia Duster to najlepiej sprzedający się SUV i nie tylko w Lublinie!

Dacia Duster to najlepiej sprzedający się SUV i nie tylko w Lublinie!

Dacia Duster rzut oka z zewnątrz

Dacia w nowej wersji nabiera muskularnych kształtów. Takiego charakteru nadają jej szczególnie przetłoczenia błotników. Reflektory do jazdy dziennej są wykonane w technologii LED. Zostały zamocowane dalej na osi pojazdu. Przełożyło się na drapieżny wygląd odświeżonego w 2017 roku produktu Dacii.


Wnętrze Dustera

Materiały użyte we wnętrzu Dacii teraz są lepszej jakości niż u poprzednika. Mamy możliwość regulowania kierownicy. Pojawiła się również szuflada pod fotelem pasażera i kieszonka na telefon. Deska rozdzielcza wygląda o wiele lepiej. Pojawiły się fajne pokrętła od wentylacji i klimatyzacji. Jazda Dacią jest komfortowa, z racji tego, że jej kabina jest wyciszona.


W nowym podejściu Dacia zmieniła kierownicę, nie wygląda już jak standardowa z auta budżetowego. Zastaw multimedialny Dustera ma 7 cali i działa poprawnie. Podgrzewanie foteli działa dosyć szybko i nie jest drogie! Z tyłu siedzi się trochę ciaśniej, wysokie osoby będą mieć mało miejsca na nogi.


A jak się prowadzi?

Za kierownicą siedzi się dość wysoko. W prowadzeniu pomagają kamery cofania oraz system kamer o nazwie System Multiview Camera i większe lusterka. Zawieszenie jest dobrze zestrojoneDacia dobrze sprawuje się na dziurawych drogach oraz na autostradzie. Napęd wersji 4×4 ma 3 tryby: 4WD, Auto, Lock. To pomaga bezpiecznie pokonać różne nierówności i sytuacje zdarzające się na drodze np. śnieg i lód.


Bagażnik o dwóch pojemnościach.

Bagażnik ma 385 litrów z kołem zapasowym oraz 410 litrów bez niego. Zamiast koła otrzymujemy zestaw naprawczy. Ostateczny werdykt według wielu Dacia ma świetny stosunek ceny do jakości produktu!

Zapraszamy na autoinformator.pl - więcej informacji o naprawach i częściach dostępnych u naszych reklamodawców.