Auto Części Markuszów. Części używane

Auto Części Markuszów. Części używane

Telefon
602-709-743

Pon.-Pt: 8:00-16:00
Sobota: 8:00-13:00
Niedziela: Nieczynne

Markuszów
24-173
ul. Lubelska 24
Czym się zajmujemy?

Nasza firma powstała w 1997 roku. Od samego początku pracowaliśmy ciężko i wytrwale budując mocna pozycję firmy w województwie lubelskim.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz hurtową części używanych do samochodów osobowych, terenowych i dostawczych. Posiadamy także części do tak zwanej klasyki polskiej motoryzacji, tj: Fiat 126p, Fiat 125p , Polonez czy Żuk. Oferujemy naszym Klientom  również montaż części mechanicznych kupionych w naszej  firmie.

Od 2006 poszerzyliśmy nasza działalności o KASACJĘ POJAZDÓW !!!

Stacja Demontażu pojazdów-LU31 funkcjonuje na podstawie decyzji RŚ-V.7243.38.2014.JKP wydaną przez Marszałka województwa lubelskiego. Spełniamy  rygorystyczne zasady o ochronie środowiska!

U nasz znajdziesz części do swojego samochodu, posiadamy nawet te najbardziej trudno osiągalne. Obecnie posiadamy kilka milionów części! Zajmujemy się również profesjonalną rozbiórką.  Sprzedawane u nas części pochodzą  z demontażu samochodów oraz z importowanych samochodów głównie z krajów Unii Europejskiej.

Pozyskane części sortujemy na: silniki, skrzynie biegów automatyczne i zwykłe, części układu kierowniczego, szyby, części wnętrza tapicerki, koła nadające się do dalszego użytkowania sprzedajemy kompletne albo demontujemy opony pozostawiając same felgi stalowe lub aluminiowe nie nadające się do eksploatacji. Części blacharskie pozostawiamy oddzielnie jako cała karoseria. Nasi klienci, mogą sami ocenić jaką część lub całość elementu nierozdzielnego jest potrzebna do naprawy ich pojazdu. W modelach popularnych jest szansa na dobranie kolorystyczne karoserii!

ZAPRASZAMY !!! U nas na pewno znajdziesz to czego szukasz!

Galeria Firmy
Gdzie nas znaleźć?

Nasze ogłoszenia: